Konferencja: Kryzys - wyzwanie i szansa dla instytucji finansowych i przedsiębiorstw

Dlaczego kryzys może być szansą rozwojową dla instytucji finansowych i przedsiębiorstw? Jak uzyskać przewagę nad konkurentami i zbudować trwałe podstawy sukcesu w czasach dekoniunktury gospodarczej? Jak przebiega odbudowa zaufania w relacjach instytucje finansowe - partnerzy instytucjonalni? Co to jest kryzys wyników oraz jak z niego wychodzić? Co to są kryzysy płynnościowe i jak sobie z nimi radzić? Na czym polega zmiana podejścia do realizacji biznesu w usługach finansowych w sytuacji kryzysu? Dlaczego w sytuacji kryzysu bardzo istotne jest zarządzanie relacjami z partnerami biznesowymi?

Dlaczego kryzys może być szansą rozwojową dla instytucji finansowych i przedsiębiorstw? Jak uzyskać przewagę nad konkurentami i zbudować trwałe podstawy sukcesu w czasach dekoniunktury gospodarczej? Jak przebiega odbudowa zaufania w relacjach instytucje finansowe - partnerzy instytucjonalni? Co to jest kryzys wyników oraz jak z niego wychodzić? Co to są kryzysy płynnościowe i jak sobie z nimi radzić? Na czym polega zmiana podejścia do realizacji biznesu w usługach  finansowych w sytuacji kryzysu? Dlaczego w sytuacji kryzysu bardzo istotne jest zarządzanie relacjami z partnerami biznesowymi?

Między innymi na te pytania, w dniach 16-17.06.br. w Warszawie, w trakcie konferencji organizowanej przez Dział Szkoleń Gazety Bankowej, odpowiedzą naukowcy i praktycy z dziedziny bankowości, zarządzania, marketingu. Zaprezentują swoje poglądy i podzielą się doświadczeniem, które może być pomocne w podejmowaniu strategicznych i taktycznych decyzji prowadzących do uzyskania przewag konkurencyjnych w sytuacjach kryzysowych.

PROWADZĄCY

Ewa Maria Opolska

Jest doświadczonym trenerem i menedżerem instytucji szkoleniowych. Od 1992 roku prowadzi prace doradcze oraz szkolenia dla instytucji i firm. Jej specjalizacja to zintegrowana komunikacja marketingowa (od strategii public relations do technik sprzedaży i kontaktu z klientem). Tworzy nowatorskie programy warsztatów, ze skutecznym oprzyrządowaniem dydaktycznym.

Reklama

Dariusz Rosati

Prof. Dariusz Rosami w latach 1998-2004 był członkiem Rady Polityki Pieniężnej Narodowego Banku Polskiego. Od grudnia 1995 do października 1997 pełnił funkcję ministra spraw zagranicznych RP. W 2001 r. został członkiem grupy doradców ekonomicznych przewodniczącego Komisji Europejskiej Romano Prodiego. Był członkiem grup wysokiego szczebla ds. reform gospodarczych UE, prowadzonych przez Andre Sapira i Wima Koka. W latach 1991-1995 pracował w Europejskiej Komisji Gospodarczej ONZ w Genewie, jako szef sekcji krajów Europy Środkowo -Wschodniej. Obecnie wykłada w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Zbigniew Dworzecki

Profesor Szkoły Głównej Handlowej w Katedrze Zarządzania w Gospodarce, członek Kolegium Najwyższej Izby Kontroli, prezes Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa. Specjalista, ekspert i doradca w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem, restrukturyzacji naprawczej i rozwojowej, zarządzania w sytuacjach kryzysowych.

Grzegorz Wójtowicz

Absolwent Szkoły Głównej Planowania i Statystyki (SGH). Był wicegubernatorem i gubernatorem Banku Światowego, gubernatorem Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju. Pomysłodawca terminu WIG - Warszawski Indeks Giełdowy. Od 2004 roku doradca prezesa NBP i członek Rady Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Od 2007 roku jest niezależnym ekonomistą. Członek Rady Programowej Banku.

Szczegóły na: www.seminaria.gazetabankowa.pl

Gazeta Bankowa
Dowiedz się więcej na temat: kryzys | wyzwanie | Warszawa | co to? | Instytucje finansowe | konferencja
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »