10 sposobów na szybką gotówkę

Sobota, 27 lutego 2016 (05:53)

Praca dorywcza wcale nie musi być nudna. Współczesny rynek oferuje liczne sposoby na zdobycie szybkiej gotówki. Tak więc, niezależnie od tego czy lubisz prowadzić samochód, opiekować się dziećmi lub szukasz czegoś zupełnie niestandardowego, bez wątpienia znajdziesz dzisiaj coś odpowiedniego dla siebie. Prezentujemy najbardziej unikatowe i nietypowe prace dorywcze, które dają możliwość na szybki i wcale nie tak znów mały zarobek.

Zdjęcie

Zdj. ilustracyjne /123RF/PICSEL
Zdj. ilustracyjne
/123RF/PICSEL

Sprzedaż włosów

Osoby posiadające odpowiednio długie i zadbane włosy mogą zastanowić się nad ich sprzedażą. Minimalna długość nadająca się na skup to 20 cm, jednak większość zakładów szuka włosów przynajmniej 30-40-centymetrowych. Przed ostateczną decyzją warto dokonać wstępnego badania rynku, ponieważ ceny wahają się w zależności od zakładu. Różnice mogą dochodzić nawet do 900-1000 zł za kilogram włosów.

Przykładowo za włosy długości 40 centymetrów można otrzymać od ok. 1900 zł aż do 2400 zł za kilogram. Przyjmując, że taka fryzura waży 100-200 gramów (w zależności od stanu włosów) można jednorazowo zarobić 200-480 zł. Włosy farbowane również można spróbować sprzedać, lecz ich cena jest średnio o połowę niższa niż włosów nigdy niefarbowanych.

Wypełnij ankietę i SPRAWDŹ ZAROBKI - Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń 2016

Artykuł pochodzi z kategorii: Zarobki

Więcej na temat:zarobki
POLECANE zwiń