​Nie czekaj aż praca znajdzie ciebie - odwiedź Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl

Wtorek, 19 listopada 2013 (13:07)

Oferty od topowych firm, testy kompetencyjne, czaty, webinary, konsultacje dotyczące pracy w Unii Europejskiej, szkoleń i możliwość dokształcania - to wszystko możesz znaleźć w trakcie Wirtualnych Targów Monsterpolska.pl. Targi potrwają od 18 do 22 listopada.

W poprzednich edycjach udział wzięło ponad 700 000 kandydatów. To pokazuje, że formuła Wirtualnych Targów Pracy Monsterpolska.pl odpowiada osobom poszukującym pracy. Wydarzenie łączy to, co najlepsze w tradycyjnych targach z wygodą, jaką, osobom poszukującym pracy, daje Internet - podkreśla Małgorzata Majewska, ekspert monsterpolska.pl. Tegoroczna oferta to nie tylko propozycje pracy od znanych i cenionych firm, ale także wiele dodatkowych informacji i opcji.

Topowi pracodawcy

Kandydaci podczas Wirtualnych Targów Pracy Monsterpolska.pl znajdą oferty pracy najlepszych firm, z wielu branż, m. in. IT, finansów, księgowości i bankowości. Informatycy mogą zajrzeć na e-stoiska takich firm jak: Nokia Solutions and Networks, Orange, Astek Polska, Capgemini, Infosys BPO Poland, Sii. E-stoiska te mogą również odwiedzać kandydaci o innym profilu - baza ofert obejmie bowiem inne, niż IT, specjalizacje.  Również kandydaci, których interesuje praca w branży finanse i bankowość, nie będą narzekać na brak ofert. Im proponujemy odwiedzić takie firmy jak: Accenture, KPMG, UBS czy Infosys BPO Poland. Z kolei dla inżynierów ciekawe propozycje pracy na targach zaprezentuje Magna Automotive. Różnorodne oferty dla kandydatów, zarówno doświadczonych, jak i zaczynających swoją karierę, przygotowały także znane polskie i międzynarodowe firmy tj.: EMPIK, Poczta Polska Usługi Cyfrowe, ACN Group. Ofertę rekrutacyjna zaprezentują również NBC, G-Force, Adore HR, Infolet i wiele innych firm. Na e-stoisku EURES i Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie kandydaci dowiedzą się jak bezpiecznie zorganizować wyjazd do pracy w ramach Unii Europejskiej oraz mogą sprawdzić europejską bazę ofert pracy.

Interaktywna formuła

Reklama

Formuła targów stawia na zapewnienie wszystkim zainteresowanym możliwości dwustronnej komunikacji. Kandydat może porozmawiać z przedstawicielami działów HR, lepiej poznać kulturę organizacyjną firmy, jej profil, wymagania i oczywiście wysłać aplikacje na wybrane oferty - podkreśla Małgorzata Majewska, ekspert monsterpolska.pl. Okazją do bliższego poznania wybranych firm będą czaty oraz webinary, a także rozmowy za pomocą Skype’a. Wszystko to ułatwia prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami otwartymi na pracę w innych miastach. To oszczędność zarówno dla pracodawcy, jak i kandydata. Do dyspozycji osób, które nie wiedzą, na jakie stanowisko aplikować, będzie test kompetencyjny pozwalający na dopasowanie profilu CV do oczekiwań pracodawcy.

Inwestowanie w wiedzę - szkolenia i dodatkowe formy kształcenia

W trakcie targów warto również odwiedzić e-stoisko  programu Inwestycja w Kadry, gdzie można zapoznać się z ofertą szkoleń dofinansowanych z funduszy europejskich oraz porozmawiać o dodatkowych formach kształcenia z przedstawicielami programu Inwestycja w Kadry. - Inwestycja w rozwój zawodowy to opcja, którą powinna rozważyć każda pracująca osoba. Dlatego na targach promujemy - razem z naszym partnerem - ideę dokształcania się przez całe życie  - dodaje Małgorzata Majewska, ekspert monsterpolska.pl.

Dla każdego

Na kandydatów czekają również seminaria. W poniedziałek i czwartek - Dominka Staniewicz, ekspert monsterpolska.pl, poprowadzi webinar  Zarządzanie projektem praca (o tym, jak podejść strategicznie do szukania nowej pracy) oraz panel Ja w nowej odsłonie, czyli jak zmienić zawód.

Pracodawcy w trakcie seminarium o stażach i praktykach przygotowanym przez PARP, który odbędzie się w czwartek i piątek, dowiedzą się dlaczego warto prowadzić w firmie programy stażowe. Z kolei przedstawiciele programu "Inwestycja w kadry" w środę zapraszają na panel Cudze chwalicie - swego nie znacie, w trakcie którego będzie można się dowiedzieć dlaczego kapitał ludzki jest tak ważny dla każdej firmy, jak go mierzyć i traktować jako inwestycję.

Bogata oferta pracodawców pozwoli na znalezienie pracy zarówno kandydatom z bogatym doświadczeniem zawodowym, jak i tym dopiero startującym. Formuła targów pozwala nie tylko zapoznać się z ofertą rekrutacyjną, ale także rozmawiać z potencjalnymi pracodawcami w dogodnym czasie.

Nie zwlekaj. Już dziś odwiedź stronę Wirtualnych Targów Pracy Monsterpolska.pl i zapoznaj się z bogatą ofertą targową. Wymarzonej pracy można szukać do 22 listopada. Platforma jest czynna 24 h na dobę.

Partnerzy medialni

Biuro Karier Politechnika Warszawska, Biuro Karier Uniwersytetu Warszawskiego, Biuro Karier Politechniki Lubelskiej, Biuro Karier Politechnika Krakowska, eGospodarka.pl, Dlastudenta.pl, Erp-portal.pl, Fundacja Academic Partners, Inwestycje.pl, Inzynierka.pl,  Kobietamag.pl, Menedzersprzedazy.pl, Magazyn Rekruter, rynekpracy.pl, Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia, Student.pl, Studentnews.pl.

Monsterpolska.pl (Monster Worldwide Polska Sp. z o.o.) to część największego na świecie serwisu kariery Monster.com. W Polsce firma jest obecna już od 1999 roku, wcześniej jako jobpilot.pl.  Celem monsterpolska.pl jest ułatwienie kontaktu pomiędzy prężnie rozwijającymi się firmami a profesjonalistami. Pracobiorcom, serwis monsterpolska.pl oferuje możliwości rozwoju i kierowania swoją karierą zawodową. Pracodawcom ułatwia poszukiwanie wykwalifikowanych kandydatów. Jest to możliwie dzięki nowoczesnym technologiom i innowacyjnym usługom, usprawniającym proces rekrutacji.

Artykuł pochodzi z kategorii: Kategoria główna

 
Więcej na temat:targi pracy | praca | zatrudnienie
POLECANE zwiń