Najlepiej zarabiające modelki w 2015 roku

Sobota, 17 października 2015 (07:00)

Gisele Bundchen po raz kolejny znalazła się na pierwszym miejscu w rankingu najlepiej zarabiających modelek świata. W ciągu roku udało jej się wzbogacić o 44 miliony dolarów.

Zdjęcie

Gisele Bundchen /AFP
Gisele Bundchen
/AFP

Bundchen przegoniła swoje koleżanki zajmujące drugie miejsce w zestawieniu ponadczterokrotnie. Są to Adriana Lima oraz Cara Delevingne, które zarobiły w ciągu ostatnich 12 miesięcy po około 9 mln dolarów. 

Ostatnie miejsce na podium przypadło Doutzen Kroes, jej zarobki wyniosły 7,5 mln dolarów. Natomiast zaraz za nią, z rocznym wynagrodzeniem o 0,5 mln dolarów mniejszym, jest Natalia Vodianova.

Reklama

Piąte miejsce w rankingu zajęły dwie modelki zarabiające 5,5 mln dolarów. Natomiast zaraz za nimi znalazły się ich cztery koleżanki z rocznymi dochodami na poziomie 5 mln dolarów.

Siódma pozycja w zestawieniu tak samo przypadła czterem modelkom, zarabiającym tylko 0,5 mln dolarów mniej od koleżanek z poprzedniej pozycji. Zaraz za nimi jest Kendall Jenner, która zajęła ósmą pozycję.

Na ostatnim miejscu naszego zestawienia, z zarobkami równymi 3,5 mln dolarów znalazło się aż 5 modelek. Wśród nich już drugi rok z rzędu możemy zobaczyć Polkę - Anję Rubik.

Zdjęcie

  /wynagrodzenia.pl
 
/wynagrodzenia.pl

Mateusz Rachucki

Ile powinieneś zarabiać? Weź udział w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń i porównaj swoje zarobki z innymi.


Artykuł pochodzi z kategorii: Kategoria główna

Więcej na temat:modelki | zarobki
POLECANE zwiń