Spedytor Krajowy Całopojazdowy

  • Branża: Logistyka / Spedycja / Dystrybucja
  • Lokalizacja: Czeladź, śląskie

Oferujemy: Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, Pracę w miłej atmosferze w innowacyjnej administracji, Umowę o pracę, Pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, wczasy pod gruszą i inne).

Obowiązki: Organizacja całopojazdowych transportów samochodowych, Planowanie tras, poszukiwanie samochodów do obsługi zleceń Opieka nad powierzoną grupą samochodów Przewoźnika, poszukiwanie ładunków powrotnych Realizacja założeń budżetowych, Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami i klientami Optymalizacja kosztów spedycyjnych, Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom,

Wymagania: Wykształcenie minimum średnie,  Minimum 3 letnie doświadczenie w obsłudze ładunków całopojazdowych na stanowisku spedytora krajowego, Dobra znajomość krajowego rynku transportowego oraz zagadnień związanych z przewozami całopojazdowymi, Umiejętność obsługi programu EXCEL, Bardzo dobra organizacja pracy, Lojalność, Doświadczenie w obsłudze klientów branży stalowej będzie istotnym atutem Mile widziana znajomość języka angielskiego.