Specjalista IT

  • Branża: Informatyka / Administracja
  • Lokalizacja: Lublin, lubelskie

Zakres obowiązków: administrowanie serwerami i systemami wykonywanie prac utrzymaniowych, wsparcie dla klientów, monitoring systemów przyjmowanie, rejestrowanie i diagnozowanie zgłoszeń serwisowych

Wymagania: wykształcenie wyższe techniczne znajomość serwerowych systemów operacyjnych Windows znajomość Active Directory znajomość Microsoft Exchange znajomość systemów bazodanowych Microsoft SQL Server wiedza z zakresu zagadnień sieciowych (LAN), umiejętność konfiguracji przełączników sieciowych i routerów znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym zrozumieć dokumentację techniczną umiejętność analitycznego myślenia, szybkiego uczenia się oraz pracy w zespole dobra organizacja pracy Komunikatywność Prawo jazdy kat. B

Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem Niezbędne narzędzia pracy Możliwość rozwoju umiejętności i podnoszenia swoich kwalfikacji Współpracę z doświadczonymi specjalistami