Specjalista ds. systemu motywacyjnego

  • Branża: Finanse / Ekonomia
  • Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

Główne zadania:• opracowywanie, modyfikowanie i wdrażanie narzędzi analitycznych zarządzania efektywnością • przygotowywanie zmian do modelu kaskady celów sprzedażowych dla agentów  • weryfikacja systemu wynagradzania agentów w kontekście bieżących poziomów realizacji planu• przygotowywanie analiz i informacji dotyczących efektywności sprzedażowej sieci agentów• współpraca przy tworzeniu i dostarczaniu do sieci agentów wyników rankingów i rozliczeń konkursów• przygotowywanie propozycji wysokości wynagrodzenia za sprzedaż produktów realizowaną przez sieć agencyjną• sporządzanie analiz i modeli finansowych dotyczących funkcjonowania sieci agencyjnej

Oczekujemy:• wykształcenia wyższego lub w trakcie ostatniego roku studiów (preferowane kierunki: ekonomia, matematyka)• doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku• bardzo dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office (Excel, Power Point), VBA, SQL, • mile widziane doświadczenie w pracy z aplikacjami monitorującymi sprzedaż produktów bankowych• umiejętności analitycznych i szybkiego uczenia się• dobrej organizacji czasu pracy, umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:• umowę o pracę• atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny• konkurencyjne wynagrodzenie• profesjonalny system szkoleń

pko, bank, bp