Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości - rynek wtórny

  • Branża: Nieruchomości / Budownictwo
  • Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie
  • Ważna: od 02.10.2017 do 25.10.2017

Jeśli posiadasz doświadczenie w pośrednictwie sprzedaży lub wynajmie nieruchomościalbo chcesz je zdobyć i uczyć się od najlepszych,podejmij wyzwanie i dołącz do naszego zespołu!

 

OSOBA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA PROFESJONALNĄ PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI NA RYNKU WTÓRNYM PRZY SZCZEGÓLNEJ DBAŁOŚCI O WYSOKI STANDARD OBSŁUGI KLIENTA, A TAKŻE PRZEPROWADZANIE TRANSAKCJI SPRZEDAŻY I WYNAJMU NIERUCHOMOŚCI.

 

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli: Interesuje Cię rynek nieruchomości, Lubisz wyzwania, jesteś przedsiębiorczy i silnie zorientowany na osiąganie ambitnych celów sprzedażowych, Praca z klientem sprawia ci przyjemność, Wyróżniasz się wysoką kulturą osobistą, Prowadzisz działalność gospodarczą lub jesteś gotowy na jej założenie, Jesteś ambitny, chcesz się rozwijać i osiągać coraz więcej! Dlaczego my? Jesteśmy profesjonalistami, którzy chętnie podzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem w pracy na rynku nieruchomości. Jeśli dopiero zaczynasz karierę, możesz liczyć u nas na wsparcie „mentora". Oferujemy ciekawe, specjalistyczne szkolenia doskonalące Twoje umiejętności. Gwarantujemy wysokie zarobki uzależnione od Twojego zaangażowania i pracowitości. Możesz pracować w dogodnej dla ciebie lokalizacji – nasze oddziały znajdują się w kilku dzielnicach Warszawy. Proponujemy dostęp do nowoczesnych narzędzi wspierających proces sprzedaży. Nasza baza zawiera kilka tysięcy nieruchomości oraz setki klientów poszukujących.

  PRACUJ Z NAJLEPSZYMI!

ZA NAMI KOLEJNY ROK PEŁEN SUKCESÓW - PRZED NAMI DUŻO WYZWAŃ I JESZCZE WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI - TWÓRZ Z NAMI PRZYSZŁOŚĆ!