Specjalista ds. Rekrutacji IT

  • Branża: Human Resources
  • Lokalizacja: Poznań, wielkopolskie
  • Ważna: od 02.10.2017 do 01.11.2017

Jesteś studentką/studentem ? Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe nie przerywając studiów i nieźle przy tym zarabiając? Chcesz po studiach rozpocząć karierę w stabilnej firmie? Jeśli tak, ta oferta skierowana jest do Ciebie!

 

New-Invest jest agencją personalną specjalizującą się w rekrutacjach pracowników z branży IT.  Poszukujemy osób do pracy na stanowisku Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji. Umożliwiamy pracę w niepełnym wymiarze godzin, co pozwoli na pogodzenie studiów dziennych ze zdobywaniem doświadczenia.

 

Zanim zaczniesz pracę, gruntownie Cię wyszkolimy! Miejsce pracy: Słowackiego, Poznań.

Forma współpracy: Umowa zlecenie, po zakończeniu studiów umowa o pracę. Wymagamy: wysoko rozwiniętych umiejętności miękkich,zapału do pracy i nowych wyzwań, determinacji w dążeniu do celu, zainteresowania branżą HR, poczucia humoru!

Zadania, które Ci powierzymy: udział w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, kontakt z obecnymi oraz potencjalnymi klientami firmy, wyszukiwanie wykwalifikowanych specjalistów IT, rozwój elektronicznej bazy kandydatów, opieka nad dokumentacją.

Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie rosnące wraz z wynikami pracy, dużą samodzielność po okresie wdrożenia, swobodną atmosferę pracy (brak dress code, częste wyjścia integracyjne, młody zespół nastawiony na wzajemne wspieranie się podczas wykonywania obowiązków), cotygodniowe zajęcia Zumba prowadzone przez instruktorkę w naszym biurze lub inne wybrane aktywności płatne dni wolne zgodne z wymiarem urlopu

Jesteś zainteresowany/a praca w naszym zespole? Prześlij swoje CV! Nie zapomnij proszę o klauzuli o ochronie danych osobowych.