Specjalista ds. rekrutacji

  • Branża: Human Resources

  Zakres obowiązków: Tworzenie ogłoszeń pracy w portalach internetowych, Udział w rekrutacjach w firmie od pierwszego kontaktu z kandydatem (umawianie i prowadzenie spotkań rekrutacyjnych) po przedstawienie oferty pracy, Ciągła współpraca z innymi działami oraz Zarządem firmy, Inne działania związane z komunikacją i wizerunkiem pracodawcy, Wsparcie w bieżących zadaniach działu HR.

Oczekujemy: Wykształcenia kierunkowego (psychologia, ZZL) Min. półrocznego doświadczenia w zakresie prowadzenia rekrutacji, Samodzielności, rzetelności i bardzo dobrej organizacji pracy, Dokładności oraz odpowiedzialności, Pomysłowości i kreatywności.

Oferujemy: Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Możliwość dalszego rozwoju w ramach struktur organizacyjnych GOMEZ Pakiety socjalne po okresie próbnym (karta Multisport, pakiety medyczne, ubezpieczenia) Atrakcyjne rabaty pracownicze na asortyment dostępny w salonach GOMEZ Imprezy integracyjne