Specjalista ds. rekrutacji

  • Branża: Human Resources
  • Lokalizacja: Poznań, wielkopolskie

Obowiązki: Samodzielne prowadzenie procesów selekcji i rekrutacji Dbanie o wysoką jakość prowadzonych procesów rekrutacji oraz aktywne pozyskiwanie Kandydatów Doskonalenie bieżących metod rekrutacyjnych, tworzenie i rozwój narzędzi rekrutacyjnych Przygotowywanie i aktualizowanie ogłoszeń rekrutacyjnych Uczestniczenie w targach pracy i budowanie dobrego wizerunku pracodawcy na rynku pracy

Nasze oczekiwania: Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki tj. psychologia, socjologia) Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku Znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point) Znajomości kluczowych elementów procesu rekrutacyjnego (dobór odpowiednich metod pozyskania kandydatów, umiejętność selekcji i oceny kandydatów) Umiejętności budowania dobrych relacji biznesowych Umiejętności pracy pod presją czasu Znajomości pakietu MS Office Bardzo dobrej organizacji pracy własnej i samodzielności w działaniu Optymizm, entuzjazmu, motywacji i zaangażowania

Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat Pracę w rozwijającym się środowisku biznesowym, dającym okazję do praktycznego wykorzystywania umiejętności HR-owych Udział w bieżących projektach HR oraz możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji