Specjalista ds. projektów e-commerce z językiem niemieckim

  • Branża: Internet / E-Commerce

Miejsce pracy: Zamienie między Warszawą a Piasecznem 20 minut z metra Stokłosy

  OPIS STANOWISKA: udział i prowadzenie projektów z zakresu e-commerce obsługa zadań związanych z działalnością sklepu internetowego obsługa i administrowanie bazą danych produktów np. utrzymanie drzewa kategorii produktów pilnowanie standardów obsługi sklepu internetowego np. standardu opisów produktów prowadzenie działań w celu rozbudowy i utrzymania obecnych aplikacji internetowych i intranetowych udział w procesie wdrażania (implementacja i testy) zmian oprogramowania, systemów i aplikacji webowych proponowanie rozwiązań technologicznych dla realizacji projektów, zbieranie wymagań biznesowych, przygotowywanie dokumentacji opieka informatyczna nad systemem raportowym w obszarze e-commerce odpowiedzialność za terminową realizację w/w prac wsparcie w realizacji i rozwiązywaniu problemów w obszarze sprzedaży e-commerce kontakt z klientem wewnętrznym/zewnętrznym w zakresie bieżącej obsługi platformy sprzedażowej

WYMAGANIA: doświadczenie w obsłudze sklepu internetowego pod kątem technologicznym znajomość branży e-commerce praktyczna znajomość technologii informatycznych wykorzystywanych w/w obszarze m.in. wykonywanie analiz w Google Analytics doświadczenie przy realizacji projektów z zakresu oprogramowania w e-commerce znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym współpracę z niemieckojęzycznym klientem wewnętrznym i zewnętrznym umiejętność pracy w grupach projektowych oraz tworzenia dokumentacji mile widziana znajomość programowania w PHP

OFERUJEMY: udział w ciekawych projektach e-commerce w Polsce i zagranicą w Grupie Kapitałowej ACTION elastyczność w podejściu do formy zatrudnienia siłownię, salę do squash'a i klub muzyczny możliwości rozwoju w spółce posiadającej jedno z najnowocześniejszych centrów logistycznych w Europie możliwość wykorzystywania własnych pomysłów do rozwoju e-biznesu na rynku obcym w firmie będącej 26 lat na rynku, obecnej na GPW