Specjalista ds. Organizacji Konferencji

  • Branża: Marketing / Reklama / PR
  • Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

  GŁÓWNE OBOWIĄZKI: Organizacja konferencji, warsztatów oraz innych spotkań dla lekarzy lub innych klientów zewnętrznych firmy w zgodzie z założeniami merytorycznymi strategii promocyjnej dla danego produktu Planowanie działań oraz poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie organizowania konferencji Realizowanie projektów zgodnie z przeznaczonym na dany cel budżetem Kontrolowanie zgodności prowadzonych działań z wewnętrznymi procedurami firmy, prawem farmaceutycznym oraz standardowymi procedurami operacyjnymi działu

OCZEKIWANIA: Minimum roczne doświadczenie zawodowe Wykształcenie wyższe (preferowany: Marketing) Doświadczenie w organizowaniu konferencji i warsztatów dla dużej liczby odbiorców Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie Dyspozycyjność – gotowość do częstych wyjazdów służbowych Bardzo dobra organizacja pracy Prawo jazdy kat. B Kreatywność

Mile widziane: Doświadczenie w organizowaniu konferencji i warsztatów dla dużej liczby odbiorców w branży farmaceutycznej

OFERUJEMY: Współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej Umowę o pracę na zastępstwo Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie Szerokie możliwości rozwoju zawodowego Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon służbowy) Bogaty pakiet świadczeń (m.in. prywatne centrum medyczne, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie do posiłków, karta kulturalno-rekreacyjna)