Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Branża: Human Resources
  • Lokalizacja: Katowice, śląskie

Zadania:• Sporządzanie list płac dla pracowników etatowych, pracowników tymczasowych, zleceniobiorców• Sporządzanie dokumentów płacowych (zaświadczenia o zarobkach, Z-3, RP-7, PIT-11, itd.)• Korespondencja z ZUS, US, kancelariami komorniczymi i innymi instytucjami• Doradztwo i pomoc w zakresie kadrowo-płacowym• Archiwizacja dokumentacji kadrowo-płacowej

Wymagania:• Doświadczenie na podobnym stanowisku min.2 lata• Mile widziane doświadczenie w Agencji Pracy Tymczasowej)• Praktyczna znajomość zagadnień płacowych, ubezpieczeniowych, podatkowych i prawa pracy• Znajomość przepisów dotyczących zatrudniania pracowników tymczasowych• Dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel)• Znajomość programu TETA 2000 będzie dodatkowym atutem• Dobra organizacja czasu pracy• Umiejętność pracy w zespole• Samodzielność• Dyspozycyjność• Elastyczność

Oferujemy:• Umowę o pracę• Pracę w międzynarodowej rozwijającej się firmie w miłej atmosferze• Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia• Dodatkowe benefity: naukę języka angielskiego, pakiet medyczny, dofinansowanie do zajęć sportowych