Specjalista ds. analizy operacyjnej

  • Branża: Finanse / Ekonomia
  • Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

Główne zadania:

•analiza i ocena generowanych alertów, w tym dokonywanie akceptacji obsługiwanego alertu pod kątem wystąpienia próby nadużycia,•współpraca z terenowymi zespołami Biura w zakresie obsługiwanych alertów,•współpraca z Zespołem Analiz w zakresie zmian funkcjonalnych dotyczących rozwiązań antyfraudowych EFM, związanych ze specyfiką Zespołu,•analiza raportów generowanych przez aplikacje wspierające funkcjonowanie rozwiązań antyfraudowych EFM,•aktualizacja wewnętrznych baz informacji o zidentyfikowanych przypadkach nadużyć.

Oczekujemy: •wykształcenia wyższego -  preferowane kierunki: bezpieczeństwo, prawo, bankowości i finanse.•znajomości zagadnień związanych z tematyką fraudów , obsługą alertów w instytucjach finansowych. •znajomości produktów i procesów bankowych•doświadczenia w pracy w Banku lub innych instytucjach finansowych, znajomości podstaw prawnych udzielania odpowiedzi na żądania uprawnionych instytucji państwowych (organy ścigania oraz wymiaru sprawiedliwości).•doświadczenia w obszarze monitoringu lub zarządzania ryzykiem•znajomości aplikacji bankowych•wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych.•umiejętności pracy pod presją czasu, samodzielności w działaniu, kreatywności, dokładności, terminowości•gotowości do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

•umowę o pracę•atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny•konkurencyjne wynagrodzenie •profesjonalny system szkoleń

pko, bank, bp