Specjalista ds. analiz

  • Branża: Finanse / Ekonomia
  • Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

Główne zadania: opracowywanie analiz, informacji i raportów z zakresu funkcjonowania sieci placówek Banku opracowanie modeli i rozwój narzędzi analitycznych na potrzeby optymalizacji sieci oddziałów i agencji wskazywanie rynków rozwoju sieci stacjonarnych kanałów dystrybucji opracowanie analiz poziomu konkurencji na rynkach lokalnych wykorzystywanie rozwiązań geoprzestrzennych do oceny potencjału mikrorynków działalności oddziałów i agencji sporządzanie rekomendacji biznesowych dla wniosków w sprawie tworzenia, modernizacji i likwidacji placówek Banku

Oczekujemy: wykształcenia wyższego - preferowane: bankowość, finanse i rachunkowość, statystyka, matematyka finansowa wiedzy z zakresu zasad i metod oceny efektywności funkcjonowania placówek bankowych, oceny potencjału rynku (mile widziana znajomość rozwiązań geolokalizacyjnych) bardzo dobrej znajomości MS Office, w tym w szczególności Excel, (mile widziana znajomość VBA dla Excel oraz SQL) wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych - stawianie hipotez, budowa modeli analitycznych, interpretowanie danych, wyciąganie wniosków i rekomendacje rozwiązań umiejętności prezentowania danych i wniosków z przeprowadzonej analizy umiejętności pracy pod presją czasu, samodzielności w działaniu, kreatywności, orientacji na cele, dokładności, terminowości znajomości języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

Oferujemy: umowę o pracę atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny konkurencyjne wynagrodzenie profesjonalny system szkoleń

pko, bank, bp