Przedstawiciel Handlowy

  • Branża: Sprzedaż

  Opis stanowiska: Realizacja planów sprzedażowych Utrzymywanie efektywnych kontaktów z Klientami Rozbudowa podległego regionu poprzez aktywne pozyskiwanie nowych Klientów Dbanie o pozytywny wizerunek firmy Bieżąca analiza rynku lokalnego Raportowanie aktualnych działań oraz wyników sprzedażowych do przełożonego

Od kandydatów/ek oczekujemy: Aktywnego pozyskiwania klientów na wyznaczonym terenie Doświadczenia w sprzedaży B2B/D2D Praktycznej znajomości technik sprzedaży i negocjacji Silnej motywacji w dążeniu do celu Samodzielnego zorganizowania swojej pracy Zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych Wykształcenie średnie Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy: Stabilną pracę oraz zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub innej formy zatrudnienia Atrakcyjny system wynagrodzeń zależny od wyników pracy z systemem prowizyjno-premiowym bez górnego limitu Adekwatne narzędzia pracy: samochód, karta paliwowa Duże możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się i nowoczesnej firmie Szkolenia na każdym etapie wdrażania Pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie i karta multisport DOŁĄCZ DO NASZEGO ENERGETYCZNEGO ZESPOŁU!!!