Opiekunka osoby starszej. Dobra praca, pewne zarobki.

  • Branża: Ubezpieczenia
  • Lokalizacja: Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Agencja Pracy Tymczasowej Frigga (Nr Certyfikatu 6737) poszukuje opiekunów i opiekunek dla osób starszych zamieszkujących za granicą (Niemcy, Luksemburg). Frigga to dynamicznie rozwijająca się firma, która istnieje na rynku europejskim od 2009 roku i zajmuje się opieką nad osobami starszymi w Niemczech i w Luksemburgu. Z pasją i zaangażowaniem poszukujemy doświadczonych opiekunek i opiekunów, którym oferujemy sprawdzone i legalne miejsca pracy, wysokie zarobki oraz opiekę koordynatora.

Podopieczny: 83lata, 168cm, 63kg

Dolegliwości:

- II stopień niepełnosprawności

- częściowy paraliż

- choruje na raka

- korzysta z wózka, wymaga transferu

- inkontynencja

Podopieczny mieszka z żona, żona nie wymaga opieki

Obowiązki:

- pomoc w utrzymaniu higieny ciała

- pomoc w pójściu na toaletę

- wstawanie w nocy

- utrzymanie porządku w domu

- zmiana pieluchomajtek

- pom w zmianie odzieży

Oferujemy:

- własny pokój

- TV

-Internet

- komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego,

- doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą,

- cierpliwość, wyrozumiałość, odpowiedzialność, pogodne usposobienie,

- osoba niepaląca,

- referencje z innych miejsc pracy będą dodatkowym atutem.