.NET Developer

  • Branża: Informatyka / Programowanie
  • Ważna: od 02.10.2017 do 27.10.2017

Dla naszego klienta specjalizującego się w tworzeniu zaawansowanych, kompleksowych rozwiązań w zakresie obrazowania poszukujemy doświadczonego specjalisty z zakresu technologii .NET/C# do bezpośredniej współpracy. Praca w SCRUM, innowacyjny projekt związany z rozwojem oprogramowania z zakresu diagnostyki okulistycznej. 

 

Miejsce pracy: Wrocław lub Toruń; po okresie wdrożeniowym we wrocławskim biurze możliwa jest całkowita praca zdalna

Czego możesz spodziewać się od pracodawcy? komfortowego stanowiska pracy z nowoczesnym sprzętem; sympatycznej atmosfery; stabilnej współpracy przy projektach o ogólnoświatowym znaczeniu; możliwości rozwoju w różnych warstwach oprogramowania; dostępu do szkoleń, warsztatów i certyfikatów; imprez integracyjnych, eventów firmowych; umowy o pracę (po okresie próbnym, umowa na czas niekreślony); dostępu do prywatnej opieki medycznej i systemu kafeteryjnego (MyBenefit lub karta sportowa MultiSport) dofinansowania do kursów językowych; elastycznych godzin pracy (start między 7:00, a 8:30) możliwości pracy zdalnej, częściowo zdalnej lub w jednym z biur (Wrocław lub Toruń). 

Czym będziesz się zajmować? tworzeniem kodu (w tym także testy jednostkowe oraz integracyjne) w technologii .NET; projektowaniem i utrzymaniem aplikacji; code review innych programistów; tworzeniem dokumentacji.

A teraz kilka słów o tym, czego oczekujemy od Ciebie: ok. 2 lata doświadczenia komercyjnego .NET, C#; dobrej umiejętności programowania; wyższego wykształcenia technicznego; dobrego poziomu j. angielskiego (pisanie/czytanie dokumentacji technicznej, podstawowy kontakt w międzynarodowym środowisku) chęci do rozwoju w międzynarodowym środowisku.

Brzmi ciekawie?

Nie czekaj, aplikuj i porozmawiajmy o szczegółach!