Młodszy Specjalista ds. Weryfikacji i Obsługi Klienta

  • Branża: Administaracja biurowa
  • Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

Główne zadania: Wprowadzanie i modyfikowanie danych klientów Elavon w systemach informatycznych; Procesowanie dokumentacji w formie elektronicznej; Kontakt telefoniczny z klientami oraz partnerami biznesowymi firmy (również w językach obcych); Analiza dokumentacji i danych systemowych; Sporządzanie raportów, zestawień, statystyk; Prace administracyjne na potrzeby działu; Współpraca z pozostałymi oddziałami Elavon w Europie.

Od Kandydatów oczekujemy: Dobrej znajomości j. angielskiego; Dobrej znajomości pakietu MS Office; Dobrej organizacji pracy i umiejętności ustalania priorytetów; Dokładności i samodzielności w działaniu; Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy biurowej.

Kandydatom na to stanowisko oferujemy: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w jednej z najszybciej rozwijających się branż w Polsce; Bogaty pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, kursy językowe; Pracę w międzynarodowym środowisku w stałym kontakcie z językami obcymi; Zestaw szkoleń przygotowujących do pracy - wcześniejsze doświadczenie w branży finansowej nie jest wymagane; Jasną ścieżkę awansu i możliwość rozwoju w strukturach firmy; Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole nastawionym na współpracę.