Młodszy Konsultant ds. Sprzedaży Oferty Turystycznej – rozmowy wychodzące

  • Branża: Hotelarstwo / Turystyka / Katering

Zakres obowiązków: nawiązywanie telefonicznego kontaktu z Klientami firmy, zachęcenie Klientów do zapoznania się z ofertą produktową   - zachęcanie do realizacji marzeń -  wyjazdów zagranicznych, aktywna sprzedaż  przez telefon produktów oferowanych przez firmę, udzielanie informacji  Klientom o naszych produktach i promocjach, budowanie pozytywnych relacji klientami, systematyczna Obsługa CRM, obsługa korespondencji mailowej wpływającej na skrzynki.

Wymagania: wykształcenie minimum średnie, min. 3 miesięczne doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta, mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta, dobra wiedza geograficzna i turystyczna, dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym), dobra organizacja pracy własnej i pozytywne nastawienie do pracy, nastawienie na realizację celu, dążenie do rezultatu, wysokie zdolności komunikacyjne, dobra znajomość obsługi komputera.

Oferujemy: zatrudnienie na umowę o pracę (umowa zlecenie w okresie próbnym lub dla chętnych), atrakcyjny  system motywacyjny - realny, prosty i przejrzysty system prowizyjny - Najlepsi otrzymują drugą pensje w premii! szkolenia wstępne przygotowującego do podjęcia pracy (zapewniamy  wynagrodzenie) oraz pakiet szkoleń rozwojowych w trakcie zatrudnienia, jasne i przejrzyste ścieżki kariery, uzależnionej od stażu pracy i osiągniętych wyników, grafik ustalany pod dyspozycyjność pracownika - ; praca od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 8-24; Kończysz o północy i masz trudny dojazd do domu? Dostaniesz voucher na taksówkę! „delegacje pod palmami” – służbowe wyjazdy zagraniczne w ramach czasu pracy, wiele okazji na wygranie atrakcyjnych wycieczek zagranicznych, pakiet socjalny (pakiet medyczny, kartę sportową, konkursy wewnętrzne, spotkania integracyjne, programy zniżkowe), pracę w fantastycznym zespole w luźnej i przyjaznej atmosferze, pracę w centrum Wrzeszcza.