Menedżer zespołu wizerunku pracodawcy

  • Branża: Human Resources
  • Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

Główne zadania:• budowanie wizerunku i ciągłe doskonalenie procesów związanych z doświadczeniem kandydata oraz pracownika • rozwój strategii Employer Brandingowej poprzez budowanie planów komunikacji, dobór odpowiednich narzędzi oraz zarządzanie treściami dostępnymi w kluczowych kanałach komunikacji• wzmacnianie kultury organizacyjnej poprzez sprawną, nowoczesną komunikację wewnętrzną• współpraca z uczelniami, organizacjami studenckimi, fundacjami• kreowanie wizerunku Banku, jako pracodawcy pierwszego wyboru• wsparcie w przygotowaniu sezonowych kampanii wizerunkowych we współpracy z marketingiem• współpraca z dostawcami zewnętrznymi.

Oczekujemy:• wiedzy i doświadczenia z obszaru Employer Brandingu kierowanego do studentów i absolwentów oraz pracowników, w tym znajomość skutecznych działań oraz najnowszych trendów rynkowych w tym zakresie• kilkuletniego doświadczenia zawodowego w obszarze rekrutacji i/lub EB oraz doświadczenia w zarządzaniu zespołem specjalistów• wykształcenia wyższego, preferowane kierunki nauk społecznych• bardzo dobrej znajomości języka angielskiego• bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych oraz współpracy w zespole

Oferujemy:• zatrudnienie na umowę o pracę• szerokie możliwości tworzenia i wdrażania innowacyjnych projektów z obszaru EB i komunikacji wewnętrznej• dostęp do atrakcyjnych benefitów pozapłacowych, m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie, Pracowniczy Program Emerytalny• wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy oraz doświadczenia

pko, bank, bp