Linux Administrator

  • Branża: Informatyka / Administracja
  • Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

Opis Stanowiska: Pełna administracja serwerami Linux – konfiguracja, instalacja, utrzymanie Utrzymanie serwerów aplikacyjnych Zapewnienie jak najwyższego poziomu dostępności, wydajności i bezpieczeństwa systemu Monitoring, diagnostyka i analiza systemu Linux Rozwiązywanie incydentów w ramach 3 linii wsparcia

Wymagania: Wykształcenie wyższe techniczne Min. 3 lata doświadczenia jako Administrator systemów Linux – pełny dostęp do serwerów jako warunek konieczny Zaawansowana wiedza z zakresu administracji systemami Linux Dobra znajomość j. angielskiego Umiejętność analitycznego myślenia, szybkiego rozwiązywania problemów oraz pracy w zespole Chęć do dalszego rozwoju umiejętności technicznych Mile widziana praktyczna wiedza z zakresu utrzymania serwerów aplikacyjnych (JBoss, Tomcat, Apache, GigaSpace) Mile widziany certyfikat RHCE

Nasz Klient oferuje: Stałe zatrudnienie – umowa o pracę – w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowym pakietem benefitów Pracę z dużymi i zaawansowanymi systemami Pracę w przyjaznym, dynamicznym, międzynarodowym środowisku Możliwość dalszego rozwoju zawodowego