Koordynator Pracowników

  • Branża: Kadra zarządzająca
  • Ważna: od 18.11.2017 do 03.12.2017

Do obowiązków Pracownika należeć będzie przede wszystkim zarządzanie pracą kilkunastoosobowego zespołu a także: Ścisła współpraca z oddziałem firmy w Polsce oraz z klientem w Niemczech, Wprowadzanie do firmy nowych pracowników (przywitanie, przedstawienie kierowników zmian, wskazanie stanowiska pracy, wyjaśnienie zasad pracy), Czuwanie nad obiegiem dokumentacji z oddziału w Niemczech do Polski, Nadzór nad pracą magazynu (operatorzy wózków widłowych, pomocnicy na produkcji), Planowanie codziennej pracy oraz dbanie o realizację wyznaczonych celów, Tłumaczenia polsko-niemieckie i niemiecko-polskie, Praca biurowa, Obsługa wózków widłowych.

Opis stanowiska Ci odpowiada? Prześlij swoją aplikację, jeśli: Dobrze znasz język niemiecki i chcesz pracować w niemieckim środowisku, Jesteś mobilny i możesz wyjechać własnym samochodem do pracy, Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem. Umiesz sprawnie zorganizować pracę zespołu i swoją Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe, Praca sezonowa Cię nie interesuje – liczysz na długofalową współpracę u sprawdzonego pracodawcy.

W zamian za to, że stałeś się Naszym pracownikiem: Gwarantujemy umowę o pracę na warunkach niemieckich, którą podpisujemy jeszcze przed wyjazdem do Niemiec – masz pewność co do warunków zatrudnienia, etatu który Cię obowiązuję oraz płacy jaką otrzymasz za wykonaną pracę, Wynagrodzenie wypłacamy co miesiąc zawsze na czas – do 15 dnia roboczego, Oferujemy stawkę podstawową oraz dietę za każdy przepracowany dzień, a także wypłacamy dodatki za pracę w nadgodzinach, zgodnie ze standardami niemieckimi. Oferujemy pełne wsparcie telefoniczne oraz mailowe podczas pobytu za granicą z Koordynatorem naszej firmy, który oprócz tego, że wesprze Cię w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.), również pomoże w znalezieniu zakwaterowania.