Inżynier Sprzedaży – maszyny do obróbki blach

  • Branża: Instalacja / Utrzymanie / Serwis
  • Lokalizacja: Rzeszów, podkarpackie

Zakres obowiązków: Pozyskiwanie i obsługa Klientów z branży Automotive, Aerospace, Zakładów przemysłowych związanych z obróbka plastyczną blach w regionie województwa podkarpackiego i lubelskiego. Sprzedaż maszyn do obróbki blach (tworzenie ofert techniczno-handlowych, budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami). Branie udziału w targach i innych wydarzeniach branżowych. Raportowanie do bezpośredniego przełożonego.

Wymagania: Doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość procesu sprzedaży do wyżej wymienionej grupy Klientów. Wykształcenie wyższe, mile widziane wyższe-techniczne związane z Elektryką, Mechatroniką, Budową Maszyn. Dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość innych języków obcych. Umiejętność swobodnej komunikacji. Dokładność i zaangażowanie w wykonywane zadania. Nastawienie na realizację założonego celu.

Oferta: Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy w oparciu o Umowę o pracę. Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze, dodatkowe prowizje i premie, uzależnione od osiąganych wyników. Narzędzia pracy: telefon, komputer, samochód służbowy z możliwością użytkowania do celów prywatnych.