inżynier jakości ds. zapewnienia jakości dostawców

  • Branża: Informatyka / Telekomunikacja

Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy doświadczonej i zmotywowanej osoby na stanowisko

Zakres obowiązków:

współudział w rozwiązywaniu bieżących problemów jakościowych na produkcjiopracowywanie reklamacji, weryfikowanie raportów 8Dkontakt z dostawcami w zakresie zapewnienia jakości dostaw,prowadzenie i analiza statystyk jakościowychprzeprowadzanie audytów u dostawcówwspółudział w procesie wzorcowania próbek od dostawców zgodnie z metodologią PPAP/EMPB

Oczekiwania: wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane studia mechaniczne)minimum 1,5 roczne doświadczenie we współpracy z dostawcami w tym: obsługa reklamacji, wizyty u dostawców, prowadzenie auditów u dostawców i/lub 1,5 roku współpracy z klientempodstawowa znajomość procesów: obróbka skrawaniem, obróbka cieplna, procesy montażoweuprawnienia audytora VDA 6,3praktyczna znajomość narzędzi jakościowych: 8D, WHY, Ishikawaminimum podstawowa znajomość programu SAPbardzo dobra znajomość Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Access – mile widzianyznajomość języka niemieckiego – bardzo dobra, język angielski – poziom komunikatywnyprawo jazdyelastyczność na wyjazdy do dostawców zagranicznych Oferta:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracędostęp do szkoleń, możliwość rozwoju kompetencjijasno zdefiniowane zadaniabogaty pakiet socjalnyprzyjazna i koleżeńska atmosfera pracy

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)