inżynier jakości

  • Branża: Informatyka / Telekomunikacja
  • Lokalizacja: Bolesławiec, dolnośląskie

Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej  - poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych na produkcji optymalizacja procesów produkcyjnych pod względem poprawy jakościopracowywanie reklamacji, przygotowywanie raportów 8Dwspółpraca z klientami wewnętrznymi prowadzenie i analiza statystyk jakościowychsporządzanie planów kontroli oraz nadzór nad SPC przeprowadzanie szkoleń z zakresu jakości nadzór i doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością wg ISO/TS 16949:2002

Oczekiwania: wykształcenie wyższe technicznedoświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze jakości w firmie motoryzacyjnejznajomość zagadnień dotyczących zarządzania jakością (SPC, MSA, Ishikawa, 5 why etc.)mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego ISO/TS 16949:2009 i VDA 6.3bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiegogotowość do wyjazdów służbowychumiejętność pracy w zespole i ukierunkowania na potrzeby klientasamodzielność, kooperatywność i komunikatywny styl pracyznajomość SAP, Q-DAS, APIS Oferta:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę  dostęp do szkoleń, możliwość rozwoju kompetencji zawodowychjasno zdefiniowane zadania i celeprzyjazna i koleżeńska atmosfera w pracy  bogaty pakiet socjalny

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)