Handlowiec (praca stacjonarna)

  • Branża: Sprzedaż
  • Lokalizacja: Gdańsk, pomorskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Pozyskiwanie nowych klientów Negocjowanie warunków współpracy Utrzymywanie bieżących relacji handlowych z klientami Analiza i weryfikacja zapytań ofertowych Nadzór nad realizacją zamówień sprzedaż Bieżące raportowanie w CRM Przyjmowanie reklamacji od klientów, tworzenie protokołów reklamacyjnych Monitoring konkurencji Monitorowanie i windykacja należności Współpraca z pionem logistyki w zakresie realizacji zamówień

POSZUKUJEMY OSÓB: Energicznych, komunikatywnych, lubiących kontakt z klientem Z doświadczeniem w pracy na analogicznym stanowisku Z wykształceniem min. średnim

KANDYDATOM OFERUJEMY: Pracę w czołowej firmie dystrybucyjnej w branży Niezbędne narzędzia pracy Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Przejrzysty system motywacyjny Program szkoleń wdrożeniowych Szkolenia produktowe Wsparcie techniczne Pracę w energicznym zespole i miłej atmosferze Stabilizację zawodową