Area Manager (branża HR)

  • Branża: Sprzedaż
  • Lokalizacja: Poznań, wielkopolskie

Zakres obowiązków: Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji w grupie największych Klientów firmy oraz rozwój biznesu, Udzielanie profesjonalnego wsparcia merytorycznego i realizacja działań doradczych wśród Klientów, Monitorowanie konkurencji, trendów, analiza rynku oraz badanie potrzeb związanych z szeroko pojętą branżą HR - pracą tymczasową, rekrutacjami stałymi i innymi projektami doradczymi, Odpowiedzialność za indywidualny budżet sprzedażowy i realizacja celów biznesowych firmy, Stała i ścisła współpraca z zespołami rekrutacyjnymi na etapie realizacji usług.

Wymagania: Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w pozyskiwaniu klientów w branży HR - szczególnie w obszarach leasingu pracowniczego, rekrutacjach stałych, delegowania za granicę, Bardzo dobra znajomość kodeksu pracy i ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych, Bardzo dobra znajomość j. angielskiego, Wysoka kultura osobista, Duża samodzielność w działaniu, inicjatywa.

Oferujemy: Ciekawą ścieżkę kariery uzależnioną od indywidualnych oczekiwań, Atrakcyjne wynagrodzenie uwzględniające wyniki pracy, Benefity - prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, system kafeteryjny, Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop.