Analityk biznesowy w dziale doradztwa proinnowacyjnego

  • Branża: Doradztwo / Konsulting
  • Lokalizacja: Lublin, lubelskie

Kluczowe obowiązki:• sporządzanie analiza potencjału innowacyjności produktu oraz jego szans powodzenia na rynku• sporządzenie analiza rynku, czystości patentowej, opłacalności• współpraca z przedsiębiorcami i jednostkami naukowymi

Wymagane cechy i umiejętności:• wyższe wykształcenie na kierunkach: ekonomia, zarządzane, studia techniczne np. biotechnologia, informatyka, chemia, fizyka, inżynieria biomedyczna, inżynieria środowiskowa, mechatronika itp.• umiejętność wyszukiwania i analizowania badań oraz danych na temat rynku i technologii• zdolności analitycznego myślenia• co najmniej dobra znajomość Excela• umiejętność pracy pod presją czasu• doskonała organizacja pracy własnej• umiejętność budowania dobrych relacji z KlientamiMile widziane:• doświadczenie w pracy w firmie consultingowej• doświadczenie w sporządzania wniosków dotacyjnych na działalność B+R lub inwestycyjną• udział w projektach badawczych• znajomość Excel VBA

Oferujemy:• ciekawą, ambitną pracę w stabilnej firmie doradczej• atrakcyjne wynagrodzenie (umowa o pracę + premia)• wszelkie niezbędne narzędzia do pracy• elastyczne godziny pracy (możliwość połączenia pracy np. ze studiami doktoranckimi)• indywidualne pakiety szkoleń certyfikowanych zewnętrznych• realną możliwość realizacji własnych celów zawodowych i wpływ na strategię firmy.