Wynagrodzenia w małych i średnich przedsiębiorstwach w 2008 roku

Aż 175 stanowisk w firmach zatrudniających od 10 do 250 osób analizuje najnowszy raport "Wynagrodzenia w małych i średnich przedsiębiorstwach w 2008 roku" opublikowany przez firmę Sedlak & Sedlak. Jest to pierwsze tak kompleksowe opracowanie dedykowane firmom z sektora MŚP. Raporty płacowe publikowane dotychczas w Polsce prezentowały dane z dużych przedsiębiorstw, nie przystające do większości polskich firm.

Oprócz standardowych analiz spotykanych w raportach płacowych, czytelnicy znajdą tutaj unikatowe informacje na temat kluczowych czynników wpływających na zróżnicowanie wynagrodzeń. Ile zarabia się na danym stanowisku w miastach różnej wielkości? Jak na wysokość wynagrodzenia wpływały kwalifikacje danej osoby - jej wykształcenie, ukończony kierunek studiów, stopień znajomości języka angielskiego, ukończenie studiów podyplomowych lub MBA? W raporcie znajdują się również informacje o tym jak wynagradzani byli pracownicy w różnym wieku oraz o różnym stażu pracy.

Reklama

Dla wybranych 86 stanowisk przeprowadzono szczegółowe analizy, pokazujące najważniejsze czynniki wpływające na zróżnicowanie wynagrodzeń. Do przygotowania raportu wykorzystano dane o wynagrodzeniach 26 400 osób zatrudnionych w małych (zatrudniających 10-49 osób) i średnich (50-250 osób) przedsiębiorstwach. Źródłem danych jest przeprowadzone przez Sedlak & Sedlak w 2008 roku Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń. Więcej informacji o raporcie "Wynagrodzenia w małych i średnich przedsiębiorstwach w 2008 roku" znajdą Państwo na stronie portalu wynagrodzenia.pl

wynagrodzenia.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »